8. Tarım ve İnsan Antalya’da

06 Temmuz Perşembe, 2017
8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserler Antalya’da sanatseverle buluştu.
8. Tarım ve İnsan Antalya’da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca düzenlenen 8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserler Antalyalı sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, "Sergideki fotoğraflar eminim, geçmişe ve gelecekte özlem duyacağınız yerlere götürecek sizleri " dedi. 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının DenizBank desteğiyle düzenlediği Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında, tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflar yer aldı.
9. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması başvuruları 12 Haziran 2017’de başlayıp 8 Eylül 2017 de bitiyor. 2017’nin Tematik kategorisi Milli Tarım Projesi çerçevesinde “Milli Tarım” olarak belirlendi. Tarım alanında verimliliği ve rekabeti gözeten Milli Tarım Projesi, toprağı ve çevreyi koruyan, sürdürülebilir üretimi destekleyen yapısı ile yeni bir yaklaşım ve vizyon öngörüyor.
 
8. Tarım ve insan Antalya sergi tarım çiftçi