Kahramanmaraş’ta fotoğraf sergisi

07 Temmuz Cuma, 2017
Kahramanmaraş’ta 8. Tarım ve İnsan fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu
Kahramanmaraş’ta fotoğraf sergisi HABER: Erdem BAĞCI-Busenur TATLIÖNCEL
 
KAMERA: Zafer CANLI-Muhammed AKGÜN

Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Kahramanmaraş’ta fotoğraf severlerin beğenisine sunuldu.

Fotoğraf Sergisi açılışına katılan T.B.M.M. İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, “Bereketli topraklarımızın çalışkan insanlarının fotoğraflarından oluşan Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergisinin ilimizde sergilenmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Ayrıca ilimiz tarımı, kültür ve sanatı için önem arz eden bu yarışmada ilimizden iki yarışmacımızın sergileme ödülü aldıkları için çok mutlu olduk, ilimiz adına sevindirici bir sonuç, bu arkadaşlarımı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran ise çok anlamlı fotoğraf kareleri olduğunu belirterek, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına böyle güzel bir yarışma düzenlediği için teşekkür etti.

Yarışmacılardan şair-yazar ayrıca fotoğraf sanatçısı Yasin Mortaş ise, sergileme ödülü aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş’tan Yasin Mortaş ve Erdem Bağcı’nın da sergileme ödülü kazandığı 8. Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması Kahramanmaraş’ta ilgi ile takip ediliyor.
 
Kahramanmaraş 8. Tarım ve insan sergi çiftçi tarım