Kongreye kayıtlar başladı

21 Eylül Perşembe, 2017
3 - 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek olan 6. Gıda Güvenliği Kongresi'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği – IAFP’ın yanı sıra 9 paydaş ve 18 destekleyen kurum yer alacak.
Kongreye kayıtlar başladı Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 - 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında 6.'sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi'ne kayıtlar başladı.
Ülkemizde gıda güvenliği bilincinin gelişmesi amacıyla 2003 yılından bu yana çalışmalar yapan Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenen ve gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren 6. Gıda Güvenliği Kongresi'nde birçok ulusal ve uluslararası uzman konuşmacı yer alacak.
Gıda güvenliğinin tüketicinin korunması, sektör ve ülke ekonomisinin gelişmesi açısından stratejik öneme sahip olduğuna dikkat çeken Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner, taşıdıkları misyonun önemi ve değerinin hakkını vermeye çalıştıklarını belirterek, "6. Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında sektörden iyi uygulamalar, yurtdışında ve yurt içinde ortaya çıkan yeni konular, fırsatlar, tehlikeler ve yeni gıda güvenliği teknolojileri hakkında vizyonumuzu açacak çok doyurucu sunumların yapılacağı özel bir kongre düzenliyoruz." diyerek, sektörün her alanından daha geniş bir katılım beklediklerini söyledi.
Katılımcılar, 6. Gıda Güvenliği Kongresi'ne kayıt işlemlerini istedikleri her yerden online olarak http://www.gidaguvenligikongresi.org linkinden gerçekleştirebiliyorlar. 
 
Gıda güvenliği derneği kongre kayıt GTHB