Personele iletişim eğitimi

06 Mart Salı, 2018
Antalya’da çalışan Gıda Tarım ve Hayvancılık il ve ilçe müdürlükleri personeline yönelik ‘İş Hayatında İletişim’ konulu eğitim düzenlendi.
Personele iletişim eğitimi Haber: Antalya İl Enformasyon
Antalya İl Gıda Tarım ve Müdürlüğü ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen programda personele İş Hayatında İletişim konulu eğitim verildi.
Eğitim toplantısının açılışında konuşan Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, “Bakanlığımızın en önemli faaliyetlerinden biri olan eğitim ve yayım çalışmalarını İl Müdürlüğü olarak etkin bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Üreticilerimizi doğru bilgi ve teknoloji ile buluştururken iletişim tekniklerine de dikkat etmeliyiz.” dedi.
Bakanlığımızın çok geniş bir sahada ve farklı insan gruplarına yönelik çalışmalar yürüttüğüne işaret eden Özen “Bilgilerimizi sürekli güncel tutmalıyız. Düzenlenen bu eğitimi çok önemsiyorum. Çünkü eğitim ve yayım faaliyetlerinde iletişim tekniklerini doğru kullanırsak üreticilerimizi ve tüketicilerimizi doğru ve güncel bilgi ile daha hızlı buluşturacağımıza inanıyorum.” ifadesini kullandı.
Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen eğitim toplantısına Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Yavuz, Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Fedai Yaman de katıldı.
Konuşmaların ardından Diksiyon ve İletişim Öğretmeni Ömer Asil, katılımcılara İş Hayatında İletişimi uygulamalı örneklerle anlattı.
 
antalya İş Hayatında İletişim eğitim GTHB