Tarım Gündem 06.04.2021

06 Nisan Salı, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölüm konuğu İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen. Programda; İzmir Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinin Merkezi Haline Gelecek, Uygulamalı Çiftçi Eğitimi Projesi, İzmir İl Tarım Orman Müdürlüğünün Faaliyetleri, İzmir İl Tarım Orman Müdürlüğünce Yerli Tohum ve Fide Üretimi Alanında Yürütülen Çalışmalar hakkında bilgiler veriliyor.
Tarım Gündem 06.04.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
 
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Mustafa Özen İzmir İl Tarım Orman Müdürlüğü tıbbi aromatik bitki uygulamalı çiftçi eğitimi projesi yerli tohum fide üretimi