Tarım Gündem 11.10.2021

11 Ekim Pazartesi, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Karadeniz Tarımsal Araştırmalar Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kibar AK konuk oldu. Programda; Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Karadeniz Taem çalışma konuları, Karadeniz Taem Ar-Ge çalışmaları, Kenevir Ar-Ge Projeleri, enerji bitkileri çalışmaları, kahverengi kokarca ile mücadele konularında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 11.10.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Kibar AK Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Karadeniz Taem Ar-Ge çalışmaları Kenevir Ar-Ge Projeleri enerji bitkileri çalışmaları kahverengi kokarca