Tarım Gündem 17.02.2021

22 Şubat Pazartesi, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölüm konukları İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı - Uzman Diyetisyen Dilara KOÇAK ve Gıda ve Tarım Örgütü FAO Türkiye Temsilcisi Yrd. Dr. Ayşegül SELIŞIK oldu. Program konuklarıyla “Sıfır Atık Sıfır Açlık” ve “Gıda Kaybı ve Gıda İsrafı” hakkında konuşuldu.
Tarım Gündem 17.02.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program her çarşamba saat 11:00’da yayınlanıyor.
 
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu bölümde ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Diyetisyen Dilara KOÇAK Dr. Ayşegül SELIŞIK Sıfır Atık Sıfır Açlık Gıda Kaybı Gıda İsrafı