Tarım Gündem 23.04.2021

23 Nisan Cuma, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümünü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sevgili çocuklar gerçekleştirdi. Elif ŞAHİN’ in sunuculuğunu yaptığı programda; Özge İNCEDİŞ "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık Kampanyası", Muhammed İNCEDİŞ "Dünya Gıda İsrafında İlk Sırada Yer Alan Sebze ve Meyveler", Ecrin KIR "Su Şurası", Defne ÇELEBİ "Geleceğe Nefes Projesi" konuları hakkında bilgiler verdiler.
Tarım Gündem 23.04.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
 
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber 23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı Elif ŞAHİN Özge İNCEDİŞ Muhammed İNCEDİŞ Ecrin KIR Defne ÇELEBİ