Gizligider: “Vazifemizi hakkıyla yerine getireceğiz”

29 Nisan Cuma, 2022
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı’nın geleneksel iftar programına katıldı. Kurum yöneticileri ve personelle iftarını açan Gizligider, Ramazan Bayramı öncesinde birlik ve beraberlik mesajı verdi. Gizligider “Ast-üst ilişkisinden öte aynı davaya ve değerlere hizmet noktasında yol arkadaşı olacağız” dedi.
Gizligider: “Vazifemizi hakkıyla yerine getireceğiz” Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi personeli iftarda bir araya geldi.

İftara Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı Sürur Kır ve kurum personeli katıldı.

Bakan Yardımcısı Gizligider, Ramazan Bayramı öncesi birlik ve beraberlik mesajı vererek “Birlikte çalışacağız ter dökeceğiz, omuz omuza vereceğiz. Ast-üst ilişkisinden de öte, aynı davaya ve değerlere hizmet noktasında yol arkadaşı olacağız. Yeni bir atılım ve bakış açısıyla üzerimizdeki bu vazifeyi hakkıyla yerine getireceğiz ve bu uğurda sizden de gayret bekliyorum.” dedi.

Bakan Yardımcısı Gizligider iftardan sonra, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı Sürur Kır’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
tarım orman eğitim yayın daire bakan yardımcısı ebubekir gizligider