Tarım Gündem 02.06.2021

02 Haziran Çarşamba, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik KESKİN konuk oldu. Programda; dünya süt gününün önemi, beslenmede süt ve süt ürünlerinin önemi, yeni çiğ süt fiyatları ve destekleme politikaları ile neler hedefleniyor, çiğ süt fiyatının kaliteye göre belirlenmesinin üreticiye faydaları, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Projeleri, ‘Üreticimizin Masrafı Düşsün Üretimi Artsın Projesi’nin üreticilerden büyük ilgi görmesi gibi önemli konular işleniyor.
Tarım Gündem 02.06.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Tevfik KESKİN Süt Üreticileri Merkez Birliği dünya süt günü çiğ süt fiyatları Üreticimizin Masrafı Düşsün Üretimi Artsın Projesi