Tarım Gündem 08.04.2022

08 April Friday, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Mardin İl Tarım ve Orman Müdürü Menduh DİNLER konuk oldu. Programda; Mardin tarımının Türkiye tarımındaki yeri, Mardin’in tarımsal üretim potansiyeli, Mardin’de yürütülen tarımsal ve hayvansal üretim projeleri, Mardin’de hayvansal üretim hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 08.04.2022           Aynur YILDIZ AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Menduh DİNLER Mardin tarımı Mardin tarımsal üretim projeleri Mardin hayvansal üretim projeleri