Tarım Gündem 16.09.2021

16 Eylül Perşembe, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Şanlıurfa GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Zeyni AKTAŞ konuk oldu. Programda; GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarihi, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü’nde yürütülen çalışmalar, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından tescil edilen çeşitler, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eğitim Merkezi ile ilgili bilgiler verildi.
Tarım Gündem 16.09.2021            Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Zeyni AKTAŞ GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eğitim Merkezi tescil edilen çeşitler