Tarım Gündem 17.01.2022

17 Ocak Pazartesi, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Sulama Sistemleri ve Tarımsal Altyapı Hizmetleri Daire Başkanı Emin İZOL konuk oldu. Programda; tarımda su kullanımı ve sorunları, 2022 yılı bireysel sulama sistemleri desteği başvuruları, bireysel sulama sistemlerine yüzde 50 hibe desteği, hibe desteği başvuru sahiplerinde aranan şartlar, sulama sistemleri hibe desteklerinde istenen belgeler, sulama sistemleri hibe desteği ödeme zamanı ile birlikte başvuruların 28 Şubat 2022 tarihinde sona ereceği hatırlatıldı.
Tarım Gündem 17.01.2022            Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Emin İZOL tarımda su kullanımı 2022 yılı bireysel sulama sistemleri desteği bireysel sulama sistemleri hibe desteği başvuruları sulama sistemleri hibe destekleri