Tarım Gündem 19.10.2021

19 Ekim Salı, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Fevziye Şüheda HEPŞEN TÜRKAY konuk oldu. Programda; vermikompost, vermikompost ve kompost arasındaki fark, vermikompostta kullanılan solucan türleri, vermikompost üretim maliyetleri, vermikompost çayı, vermikompostlamanın durumu hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 19.10.2021          Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Fevziye Şüheda HEPŞEN TÜRKAY vermikompost vermikompostta solucan türleri vermikompost üretim maliyetleri vermikompost çayı