Tarım Gündem 21.01.2022

21 Ocak Cuma, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Tarım Alet ve Makinaları Test Merkezi Müdürü Meltem Deniz CAN konuk oldu. Programda; Tarım Alet ve Makinaları Test Merkezi Müdürlüğü (TAMTEST) faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ayrıca TAMTEST’ in OECD ve ANTAM Türkiye temsilcisi olduğu ve TAMTEST-GCS işbirliği anlaşması ile ilgili konuşuldu.
Tarım Gündem 21.01.2022           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Meltem Deniz CAN tarım alet ve makinaları test merkezi TAMTEST traktör alet ve makine testi OECD ve ANTAM TAMTEST-GCS işbirliği anlaşması