Tarım Gündem 21.05.2021

21 Mayıs Cuma, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölüm konuğu Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü İsmail ÜZMEZ oldu. Programda; biyoçeşitlilik ile ilgili yapılan çalışmalar, biyokaçakçılıkla mücadele çalışmaları, korunan alanlardan vatandaşın yararlanması, yaban hayatın korunması çalışmaları (Fotokapanlar), kaçakçılık ve avcılıkla mücadele çalışmaları konularında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 21.05.2021            Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
 
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber İsmail ÜZMEZ biyoçeşitlilik biyokaçakçılık biyokaçakçılıkla mücadele fotokapanlar kaçakçılık avcılık