Tarım Gündem 24.01.2022

24 Ocak Pazartesi, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Osman YILDIZ konuk oldu. Programda; 2022 kırsal kalkınmada uzman eller projesi başvuruları, uzman eller projesi ile desteklenen alanlar, projenin uygulanacağı alanların özellikleri, proje uygulama ve izleme süreci, her bir projeye 100 bin tl hibe verilmesi, 2000 projeye toplamda 200 milyon tl hibe verilmesi ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca kırsal kalkınmada uzman eller projesine başvuruların 28 Şubat’ta sona ereceği de hatırlatıldı.
Tarım Gündem 24.01.2022           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Osman YILDIZ tarım reformu uzman eller projesi uzman eller kırsal kalkınmada uzman eller projesi 100 bin tl hibe toplamda 200 milyon tl hibe