Tarım Gündem 24.02.2022

24 February Thursday, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Başkanı Prof. Dr. Gürsel DELLAL konuk oldu. Programda; iklim değişikliği ve iklim değişikliğine neden olan faktörler, küresel düzeyde iklim değişikliği ve hayvancılık sektörü, Türkiye’de iklim değişikliği ve hayvancılık sektörü, iklim değişikliğine uyum sürecinde küresel politikalar hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 24.02.2022            Aynur YILDIZ AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Gürsel DELLAL iklim değişikliği iklim değişikliği ve hayvancılık sektörü küresel politikalar