Tarım Gündem 24.08.2021

24 Ağustos Salı, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü (AKSAM) Müdürü Serkan ERKAN konuk oldu. Programda; Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü, AKSAM tarafından yürütülen dış kaynaklı projeler, alternatif türlerin üretimi, araştırma gemisi “Akdeniz Araştırma-1” görev başında, Türkiye denizlerinde bulunan istilacı türler, su kaynaklarının balıklandırılması projesi konuları hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 24.08.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Serkan ERKAN Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü AKSAM alternatif türlerin üretimi araştırma gemisi Akdeniz Araştırma-1 denizlerdeki istilacı türler balıklandırılması projesi