Tarım Gündem 25.01.2022

25 Ocak Salı, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Faruk YEŞİLSU konuk oldu. Programda; Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü ve faaliyetleri, Ulusal Su Ürünleri Gen Bankasında korunan 263 balık türü, kültür balığı araştırma ve üretim çalışmalarıyla balıkçılık sektörüne destekleri hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 25.01.2022            Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Ahmet Faruk YEŞİLSU su ürünleri merkez araştırma enstitüsü ulusal su ürünleri gen bankası 263 balık türü kültür balığı balıkçılık