Tarım Gündem 27.09.2021

27 Eylül Pazartesi, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit AYGÜL konuk oldu. Programda; Bursa’nın tarımsal potansiyeli, Bursa’nın hayvancılık ve su ürünleri potansiyeli, Bursa’da üreticilere yönelik yürütülen projeler, Bursa’nın coğrafi işaretli ürünleri, 5 - 9 Ekim Bursa 18. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, 5 - 9 Ekim 13. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı ile ilgili bilgiler verildi.
Tarım Gündem 27.09.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Hamit AYGÜL Bursa’nın tarımsal potansiyeli Bursa’nın hayvancılık su ürünleri potansiyeli Bursa’nın coğrafi işaretli ürünleri Bursa tarım fuarı