Tarım Gündem 28.07.2021

28 Temmuz Çarşamba, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Sağlık Bakanlığı GETAT Eğitmeni, Biyokimya PHD ve Serbest Hekimi Dr. Asuman KAPLAN ALGIN konuk oldu. Programda; sağlığımız açısından sebze ve meyvelerin mevsiminde tüketimi, ideal besin tüketiminin sağlığımız açısından önemi, sindirim sistemimiz ile besinler arasındaki ilişki, çok çeşitli beslenme modelleri, bağırsak sağlığı ve beyin arasındaki ilişki konuları hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 28.07.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Asuman KAPLAN ALGIN ideal besin sindirim sistemi beslenme modelleri bağırsak sağlığı