Tarım Gündem 29.04.2022

29 Nisan Cuma, 2022
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölümüne Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali EROĞLU konuk oldu. Programda; Dünya Veteriner Hekimler Günü, veteriner hekimliğin öznesi hem hayvan hem insan, zoonotik hastalıklarla mücadelede en etkili yol olan Tek Sağlık, sağlıkta şiddet yasasında veteriner hekimlerin de yer alması gerektiği ile ilgili konuşuldu.
Tarım Gündem 29.04.2022           Aynur YILDIZ AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Ali EROĞLU Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi TVHB Dünya Veteriner Hekimler Günü zoonotik hastalıklarla mücadele Tek Sağlık sağlıkta şiddet yasasında veteriner hekimler