Tarım Gündem 30.04.2021

30 Nisan Cuma, 2021
Bir Web TarımTV klasiği haline gelen Tarım Gündem programı, tarım ve orman sektörlerinin nabzını tutmaya devam ediyor. Tarım Gündem programının bu bölüm konuğu Ulusal Süt Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muhittin ÖZDER oldu. Programda; çiğ sütte kalite kriterleri, çiğ süt fiyatlarının belirlenmesi, çiğ süt tavsiye fiyatı kalite esaslarına göre belirlenecek, son açıklanan çiğ süt fiyatının sektöre etkileri, kalite esaslı çiğ süt fiyat belirleme sisteminin üreticilere faydası konuları hakkında bilgiler verildi.
Tarım Gündem 30.04.2021           Aynur Yıldız AYDINLI, Yeliz YILMAZ ve Arda UZUN’un dönüşümlü olarak sunduğu program hafta içi hergün saat 11:00’da yayınlanıyor.
          “Yazılı Basın Turu” ile başlayan program Web TarımTV haber biriminin ülkenin dört bir yanından Bakanlık konularına giren her alandaki gelişmelerden hazırladığı  görsel haberler aktarılıyor. Bu programda ajansların yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde bulunan İl Müdürlüklerinin basın birimlerinin göndermiş olduğu haberler ve kurumumuz Haber ve Basılı Yayınlar Birimi’nin hazırladığı özel haber ve röportajlar sizlerle paylaşılıyor. Ekonomiye ilişkin veriler; hal fiyatları, hububat fiyatları konuları ve ayrıca hava durumu ayrıntılarının da yer aldığı program siz değerli izleyenlerimizle buluşuyor.
 
tarım gündem webtarımtv tarım gündem tarım haber Muhittin ÖZDER süt çiğ süt çiğ süt fiyatları