Tarım Orman Gündemi 16.11.2023

16 November Thursday, 2023
“Tarım Orman Gündemi” sektörün gündemini izleyici ile buluşturuyor…
Tarım Orman Gündemi 16.11.2023
      "Tarım Orman Gündemi" adlı televizyon programı, hafta içi her gün saat 11.00'de canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. Bu programda bitkisel ve hayvansal üretim, tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarım teknolojileri, su verimliliği seferberliği, su ürünleri, gıda güvenliği, orman varlığı, orman ürünleri vs. konularla ilgili gündem takip ediliyor. Yine üreticilere yönelik geniş hava durumu bülteni sunuluyor, canlı yayına katılan yetkili ve alanında uzman isimler ile gündem değerlendiriliyor.

    Tarım Orman Gündemi programının bu bölüm stüdyo konuğu Tarımsal Ürün Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşları Derneği (KSKDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dilek ERDİN ELİVAR. Programda; KSKDER' in kuruluş amacı ve faaliyet alanları, kontrol ve sertifikasyon kuruluşu olmak için gereken şartlar, kontrol ve sertifikasyon kuruluşu yetkilendirme süreci, tarımsal sertifikasyon sistemleri ve gıda güvenliği, uygulama ve süreç yönünden iyi tarım uygulamaları ve organik tarım, sertifikasyon sistemlerinin sürdürülebilir tarımsal üretime katkıları ile ilgili bilgiler verildi.
tarım orman gündem webtarımtv tarım orman gündemi tarım haber Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşları KSKDER Dilek ERDİN ELİVAR tarımsal sertifikasyon sistemleri iyi tarım uygulamaları organik tarım