Tarım Orman Gündemi 20.11.2023

20 November Monday, 2023
“Tarım Orman Gündemi” sektörün gündemini izleyici ile buluşturuyor…
Tarım Orman Gündemi 20.11.2023
      "Tarım Orman Gündemi" adlı televizyon programı, hafta içi her gün saat 11.00'de canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. Bu programda bitkisel ve hayvansal üretim, tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarım teknolojileri, su verimliliği seferberliği, su ürünleri, gıda güvenliği, orman varlığı, orman ürünleri vs. konularla ilgili gündem takip ediliyor. Yine üreticilere yönelik geniş hava durumu bülteni sunuluyor, canlı yayına katılan yetkili ve alanında uzman isimler ile gündem değerlendiriliyor.

      Tarım Orman Gündemi programının bu bölüm stüdyo konuğu Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Avcılık Düzenlemeleri Grup Sorumlusu İlhan ÜZE. Programda; Avcılık ve Kontrol Daire Başkanlığının görevleri, avcılık yapanların sahip olması gereken belgeler, avlanma zamanının belirlenmesi, av araçlarının mevcut durumu, kaçak avcılıkla mücadelede yasal yaptırımlar, sürdürülebilir balıkçılık, ülkemizde su ürünleri avcılığı, amatör balıkçılık alanları ile ilgili bilgiler verildi.
tarım orman gündem webtarımtv tarım orman gündemi tarım haber Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Avcılık Düzenlemeleri Grubu İlhan ÜZE Avcılık ve Kontrol Daire Başkanlığı avcılık avlanma zamanı av araçları kaçak avcılıkla mücadelede sürdürülebilir balıkçılık su ürünleri avcılığı amatör balıkçılık