Tarım Orman Gündemi 27.03.2024

27 March Wednesday, 2024
“Tarım Orman Gündemi” sektörün gündemini izleyici ile buluşturuyor…
Tarım Orman Gündemi 27.03.2024
     "Tarım Orman Gündemi" adlı televizyon programı, hafta içi her gün saat 11.00'de canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. Bu programda bitkisel ve hayvansal üretim, tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarım teknolojileri, su verimliliği seferberliği, su ürünleri, gıda güvenliği, orman varlığı, orman ürünleri vs. konularla ilgili gündem takip ediliyor. Yine üreticilere yönelik geniş hava durumu bülteni sunuluyor, canlı yayına katılan yetkili ve alanında uzman isimler ile gündem değerlendiriliyor.

      Tarım Orman Gündemi programının bu bölüm konuğu Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Hatice BULUT. Programda; Karaman'ın ülke tarımındaki yeri ve önemi, Karaman'ın tarımsal üretim potansiyeli, Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler, Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi, Karaman'da yürütülen kırsal kalkınma ve iç - dış kaynaklı projeler, KOP Elma Tasnifleme ve Paketleme Tesisi Projesi ile ilgili bilgiler verildi.
tarım orman gündem webtarımtv tarım orman gündemi tarım haber Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hatice BULUT Karaman tarımı Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi Karaman Kırsal Kalkınma Projeleri Karaman İç ve Dış Kaynaklı Projeler KOP Elma Tasnifleme ve Paketleme Tesisi Projesi