Tarım Orman Gündemi 28.03.2024

28 March Thursday, 2024
“Tarım Orman Gündemi” sektörün gündemini izleyici ile buluşturuyor…
Tarım Orman Gündemi 28.03.2024
    "Tarım Orman Gündemi" adlı televizyon programı, hafta içi her gün saat 11.00'de canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. Bu programda bitkisel ve hayvansal üretim, tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarım teknolojileri, su verimliliği seferberliği, su ürünleri, gıda güvenliği, orman varlığı, orman ürünleri vs. konularla ilgili gündem takip ediliyor. Yine üreticilere yönelik geniş hava durumu bülteni sunuluyor, canlı yayına katılan yetkili ve alanında uzman isimler ile gündem değerlendiriliyor.

       Tarım Orman Gündemi programının bu bölüm konuğu Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali SABIR. Programda; iklim değişikliğinin bitkiler üzerine etkileri, iklim değişikliğinin tarımsal üretime etkileri, iklim değişikliği ile mücadele, atık yönetimi, topraksız tarım, topraksız tarımın avantajları ve dezavantajları ile ilgili bilgiler verildi.
tarım orman gündem webtarımtv tarım orman gündemi tarım haber Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Ali SABIR iklim değişikliği iklim değişikliğinin tarımsal üretime etkileri iklim değişikliği ile mücadele atık yönetimi topraksız tarım